fotoblogi

Kalev/Cramo õrritas tartlasi, kuid võttis lõpuks karika ikkagi nina eest ära

IMG_9371

Pühapäeval tegin ülipika pildistamispäeva Pärnus peetud Eesti korvpalli karikavõistluste viimasel päeval, kus esimese asjana valiti korvpalliliidule uus president ning seejärel selgitati naiste karikavõitja ning meeste karikavõistluste pronksiomanik ning viimasena mängiti välja ka kõige väärtuslikum trofee ehk meeste karikas.

Enne meeste finaali peeti favoriidiks Kalev/Cramo meeskonda ning avapoolajal suudeti neile pandud ootusi kuhjaga õigustada, kui 20 minuti järel oli seis 41:23. Teisel poolajal tallinlaste mäng aga jäätus ning tartlased ronisid aegamööda ligemale.

Kui Cramo mehed veel lõpus ka vabaviskejoonel kätt väristama hakkasid, siis korraks tekkis tunne, et Tartu võib kogemata isegi selle karikafinaali ka võita. Nii aga ei läinud ning lõpuks kanti protokolli Kalev/Cramo 71:66 võit.

Kõik fotod: Spordifotograaf Siim Semiskar