fotoblogi

Klubihooaeg algas võitlusliku karikamänguga minu jaoks uues korvpallisaalis

Teisipäeval sai minu jaoks alguse uus klubikorvpallihooaeg, kui karikamängus läksid vastamisi meistriliiga klubi TLÜ/Kalev ja esiliigameeskond Betoonimeister/Tskk/Nord.

TLÜ/Kalev mängib Kalevi Spordihalli renoveerimise tõttu sellel hooajal oma mängud kõrvalmajas ehk peamiselt kergejõustikuareenina tuntud Tallinna Spordihallis, kus ma seni olen pildistanud vaid kergejõustikku. Õnneks oli tavaliselt väga pimeda areeni valgustust parandatud ning ma ei saa piltide kehvas kvaliteedis puudulikku valgust süüdistada.

Korvpall moodustab minu pildistamistest umbes poole või isegi suurema osa ning hooaja alguses on peamiseks ülesandeks pildile saada klubi vahetanud mängijad oma uue meeskonna särgis või esmakordselt Eestisse mängima tulnud võõrmängijad.

“Väikese Kalevi” juures on hetkel küll neli välismaalast, kuid võib üsna kindlalt väita, et osa nendest meestest saadetakse tagasi sinna, kust nad tulid.

Eelmisel hooajal õnnestus mul endal karikasarjas kaks kohtumist TLÜ/Kalevi vastu mängida ning toona oli kõrgliigameeskond hooaja alguses üsnagi roostes ning pidi meie teise liiga tiimi vastu mõlemas kohtumises lõpuni pingutama, et võit kätte saada.

Ka selles mängus oli esiliiga hooajale ilmselt ühe favoriidina vastu minev Betoonimeister/Tskk/Nord pikalt mängus sees, kuid pidi siiski lõpuks 15-punktilist kaotust tunnistama.

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga