fotoblogi

Laupäevane spordifotomaraton viis mind neljale erinevale võistlusele

Laupäeval korraldasin endale pea terve päeva kestva spordifotomaratoni, kus käisin kokku neljal erineval võistlusel.

Alustasin hommikul Tondiraba spordihallist, kus peeti järjekordne Kristjan Palusalu mälestusvõistlus kreeka-rooma maadluses. 29. korda peetud turniiril pidid Eesti maadlejad minu silme all kahjuks ridamisi kaotusi tunnistama. Vaid meie selle turniiri kõige nimekam mees Ardo Arusaar suutis kõige raskemas kehakaalus võita. Tõsi, selles kaalus osales vaid neli meest.

Seejärel sõitsin Tallinna Ülikooli, kus kohalik võrkpallinaiskond võttis naiste võrkpalli Balti liigas vastu Famila/Võru VK. Kaks esimest geimi kaotanud TLÜ suutis ennast alates kolmandast geimist kokku võtta ja kohtumise lõpuks 3:2 (17:25, 21:25, 25:18, 25:19, 15:11) võita.

Edasi viis tee Lilleküla staadionile, kus FC Flora võõrustas Sillamäe Kalevi meeskonda. Veetsin staadionil vaid avapoolaja, mis kulges üsnagi sündmustevaeselt. Teisel poolajal, kui mind enam kohal polnud, läks asi muidugi väga põnevaks ja hakati ka väravaid lööma – lõppseis 3:3.

Õhtu lõppes taas Tallinna Ülikoolis, kus seekord oli võistlustules sealne korvpallinaiskond. Kuigi külla sõitnud Tartu Ülikool/Kalev avaldas kolm veerandit väga visa vastupanu, siis tänu tugevale viimasele veerandile võeti 68:50 (12:15, 15:6, 14:16, 27:13) võit.

Kõik fotod: Spordifotograaf Siim Semiskar