fotoblogi

Nädal pildis: Aasta lõpp kuulus korvpallile ja sisekergejõustikule

Nädal: 25.12 – 31.12.

Aasta viimane nädal kujunes pildistamise koha pealt üsnagi tihedaks nagu kogu 2017. tervikuna. Kolmel korral võtsin kaamera välja korvpallimängul ning käisin ka Pärnus sisekergejõustikku pildistamas.

Kolmapäeval tegin oma debüüdi uues Sõle spordihoones, kus Alexela korvpalli meistriliiga raames kohtusid Tallinna Kalev/TLÜ ja BC Kalev/Cramo. Valgusolud saalis olid rahuldavad, kuid mitte superhead. Meelde jääb muidugi see, et küte oli vist veel sisse lülitamata, kuna saal oli meeletult külm.


Neljapäeval käisin ühe enda kirjutatava artikli tarbeks intervjuud ja pilte tegemas. Veebruaris saab tõenäoliselt näha ja lugeda, seni peate teadmatuses piinlema.

Reede õhtul viis tee mind taas korvpallisaali, kui TTÜ spordihoones läksid vastamisi TTÜ Kk ja Valga-Valka meeskonnad. Mäng kujunes väga põnevaks ning alati on huvitav jälgida Valga lätlasest peatreeneri tegemisi, kes emotsioonidega eriti ei koonerda.


Laupäeval oli tihe päev, kui hommikul sõitsin Pärnusse, kus Pärnu Spordikooli kergejõustikuhallis peeti 10. Karel Leetsari mälestusvõistlused. Tegemist on äärmiselt keeruliste valgusoludega saaliga, kui päevavalgus seguneb sisevalgustusega, mis ise juba on äärmiselt ebaühtlane ja viskab erinevaid toone sisse.


Pärnust sõitsin tagasi Tallinnasse ning otse Saku Suurhalli, kus Alexla korvpalli meistriliigas olid vastamisi ammused rivaalid BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool. Hooaega kodus kaotuseta jätkav Cramo pani teisel poolajal teise käigu sisse ja väga tõsiseks mänguks selles matšis lõpuks ei läinudki.


Kõik fotod: Spordifotograaf Siim Semiskar

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga