fotoblogi

Nädal pildis: Eesti koondisest harrastuskorvpalli ja käsipallini

Eesti - Suurbritannia 73:70

Nädal: 27.11 – 03.12.

Lõppenud nädalal kuhjusid minu pildistamised nädala esimesse poolde, kui esmaspäevast kolmapäevani käisin igal õhtul spordisaalides.

Esmaspäeva õhtul olin Kalevi spordihallis, kui Eesti korvpallikoondis võitis MM-valikmängus 73:70 Suurbritanniat. Puupüsti täis saal andis mõnusa fiilingu, kuid oleksin oodanud pealtvaatajatelt palju aktiivsemat kaasaelamist. Jäi kuidagi vaikseks see värk.


Teisipäeval jätkasin korvpallilainel, kuid tasemelt mitu kraadi madalamal, kui pildistasin AND1 Tallinna Kossuliiga karikavõistluste finaali. Tavapäraselt hooaja esimestel kuudel peetaval nö lisaturniiril sai võidu Trenn.ee/Haabersti SK meeskond. Kuulun isegi tegelikult selle tiimi ridadesse ja tegin nendega osa hooaja algusest ka kaasa, kuid erinevatel põhjustel jäi mängimine ühel hetkel ikkagi tahaplaanile. Mäng toimus Järveotsa gümnaasiumis, mis fotograafile on nigela valguse tõttu meeletu peavalu.


Nädala viimane fotoshoot oli taas Kalevi spordihallis, kus HC Tallinna käsipallimeeskond kohtus Coop Põlvaga ja võitis kindlalt 31:21. Kuna vahe oli pidevalt suur, siis erilisi emotsioone püüda ei olnud, kuid proovisin taas mõningaid tavapärasest veidi erinevaid lahendusi.


Kõik fotod: Spordifotograaf Siim Semiskar

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga