fotoblogi

Nädal pildis: Emotsionaalne käsipall ning naised korvpalliplatsil

Nädala esimese pildistamise tegin kohe esmaspäeval, kui BC Kalev/Cramo võõrustas VTB Ühisliigas venelaste Permi Parmat. Kahjuks pidi Eesti meisterklubi kohtumise lõpuks tunnistama vastaste nappi üleolekut ning häid emotsioone Tallinna klubi pallurite esituses fotodele ei jäänud.


Fotonädal jätkus seejärel minu jaoks alles laupäeval, kui esmalt põikasin läbi naiste korvpalli Eesti – Läti ühisliiga mängult Tallinna Ülikooli ja Riia TTT juunioride vahel. See saal on fotograafi jaoks täielik õudusunenägu, kuna valgus on ebaühtlane ja viskab igale pildile sisse erinevaid toone.


Naiste korvpall kaamerasse püütud, kiirustasin Kalevi spordihalli, mis pärast renoveerimist on kiiresti tõusnud minu lemmiksaaliks. Käsipalli MM-valikmäng Eesti ja Bosnia vastu pakkus põnevat mängu ning head emotsiooni, mida üritasin ka pildile püüda.


Pühapäeval olin taas naiste korvpalli lainel ning sain kaasa elada kahe Eesti klubinaiskonna võidumängule. Esmalt pildistasin Audenteses G4S Noorteliiga mängu Liepaja naiskonna vastu ning hiljem jäädvustasin Tallinna Ülikooli saalis sealse naiskonna võitu Läti Ülikooli üle.Kõik fotod: Spordifotograaf Siim Semiskar

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga