fotoblogi

Nädal pildis: kodune korvpallihooaeg läks täistuuridel käima

Avis Utilitas Rapla - Tartu Ülikool 84:78

Otsustasin edaspidi oma pildistamisi blogis kajastada nädala kaupa. Esimeseks pikemaks postituseks sattus kohe nädal, kus tegemisi oli päris tihedalt. Kui mitmed pildistamised olid eriprojektid, millede tulemusi veel avalikult näidata ei saa, siis palju sai käidud ka igapäevastel spordivõistlustel katikut kulutamas.

Nädalat alustasin Kalevi spordihallis, kus koduse Alexela korvpalli meistriliiga raames kohtusid Tallinna Kalev ja Avis Utilitas Rapla. Kuigi paberil on Tallinna Kalev tänavu kokku saanud väga esindusliku koosseisu, siis selles mängus ei saadud Raplale üldse vastu. Tallinna klubi poolt vaadates säras lõpuks tablool tulemus 56:78.


Teisipäeval oli väga tihe päev, kui pika tööpäeva lõpetasin esmalt Kalevi spordihallis korvpalli pildistades ning seejärel A Le Coq Arenal Eesti – Bosnia jalgpalli jäädvustades.

Kalevi hallis võttis BC Kalev/Cramo vastu tublisti uuenenud Pärnu Sadama meeskonna. Vaid eestlastest koostatud Pärnu klubi andis küll kohati ilusa lahingu, kuid kodumeeskond võttis lõpuks kindla 88:72 võidu.


Eesti jalgpallikoondis lõpetas sel nädalal teatavasti oma mängud MM-valiksarjas, kui koduplatsil kaotati 1:2 Bosnia ja Hertsegoviinale.

Platsil toimuvast rohkem pakkus silmailu ja kõneainet Bosnia ultrafännide protestiaktsioon, kus kohtumise esimese veerandtunni lõpus läideti suur hulk pürotehnikat ja visati see kõik siis väljakule.


Reede õhtul käisin pimedal Hiiu staadionil kohalikku liigavutti vaatamas, kui FCI Tallinn suutis vaatamata vähemuses mängimisele lüüa Nõmme Kaljule koguni neli väravat.


Laupäeval käisin Raplas pildistamas kohaliku korvpalliliiga mängu, mis kujunes mitmes mõttes väga huvitavaks. Mäletatavasti eelmisel hooajal suutis Rapla poolfinaalis tartlased üle mängida ja jõudis finaali.

Sel korral mängu vaadates jäi vägisi mulje, justkui see enesekindlus käib Raplaga kaasas senini ja mehed juba alateadvuses peavadki ennast Eesti tugevuselt teiseks klubiks. Igatahes on seda vastasseisu hooaja edenedes väga huvitav jälgida.


Kõik fotod: Spordifotograaf Siim Semiskar

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga