teenused

Fototeenus

Kui teil on vaja kvaliteetset fototeenust, siis tulen rõõmuga pildistama teie korraldatavat spordivõistlust, pidulikku üritust või firma jõulupidu. Teen ka erineva temaatikaga portreesessioone, alates ideest kuni teostuseni. Küsi hinnapakkumist!

Mida ma tavaliselt pildistan?

 "tiimipilt"

Mõeldud harrastussportlastele, kes tahavad oma pallimänguvõistkonnast või sportlikust töökollektiivist kvaliteetset tiimipilti.

"spordivõistlused"

Mõeldud harrastussportlastele, kes soovivad endast võistlusolukorras saada esinduslikke fotosid, mille abil tulevikus oma tegemisi meenutada.

 "portree"

Mõeldud inimestele, kes soovivad endale sobivas keskkonnas poseeritud  ilupilte üksi, kaaslase, sõprade või kogu perega.

"üritused"

Spordivõistlused, suvepäevad, perepäevad, kontserdid, peod, sünnipäevad ja kõik muud üritused ning kokkusaamised.

Üksikute piltide müük

Kõik minu senitehtud pildid on müügil kas üksikult või paketina. Kõige lihtsam on soetada endale pildist digifail, kuid pakun võimalust foto kätte saada ka paberil, fotokapal või lõuendil. Kui oled sportlane, kes on minu fotokaamera ette jäänud, või oled leidnud minu lehelt mõne ilusa looduspildi, mida soovid seinale riputada, siis võta ühendust.

Spordifotograafiaalane abi algajatele

Sul on tekkinud huvi fotograafia vastu, kuid kiiresti liikuvad objektid (sportlased, autod, loomad) ei taha kuidagi korralikult pildile jääda?

Just Sinule mõeldes pakun ma 1-1 formaadis nii teoreetilisi kui ka praktilisi spordifoto temaatilisi koolitusi, mille abil saad oma oskusi fotokaamera taga jõudsalt arendada.


 

Kutsu mind pildistama või küsi koolituste ja piltide kohta!