fotoblogi

Spordifotograaf Siim Semiskari uus algus!

Lõpuks olen jõudnud nii kaugele, et valminud on veebikeskkond, mille vahendusel saab olla kursis minu tegemistega ning vaadata minu tehtud pilte.

Kunagi oma fototeekonna alguses panin ühe tuttava abiga algelise kodulehe püsti, kuid see läks serveriteenuse pakkuja pankroti tõttu kiirelt hingusele. Kodulehte mul päästa ei õnnestunud ning failidiest varukoopiaid muidugi polnud tehtud.

Pärast seda olen aastaid mõelnud oma veebilehe uuesti püsti panna, kuid kuna enda oskustesse usku ei olnud ja väljaminekut teha ei tahtnud, siis jäi asi alati vaid idee tasemele.

Sel suvel tuli kodulehe teema aga uuesti jõuliselt päevakorda, kui tekkis mitu olukorda, kus oma veebilehte oleks olnud olulise info vahendamiseks tarvis.

Ühel vabal päeval augustis võtsin asja konkreetselt ette ning istusin arvuti taha, registreerisin domeeninime, hankisin serveriruumi ning paigaldasin sinna WordPressi nimelise programmi.

Kui jätta kõrvale mitmed liiga lühikeseks jäänud ööd ning paar kogenematusest tingitud tagasilööki, siis sai Youtube’i õppevideode ning erinevate internetifoorumite abil loodud veebileht valmis kergemini, kui ma tööle asudes arvasin.

Seega, vanasõna “Pealehakkamine on pool võitu”, kehtib ka aastal 2016.

NB! Kuna tegemist on blogipostitusega, siis ei saa jätta lisamata ka pilti. Pildi valimist mõjutas viimasel ajal Eestis valitsenud “suveilm”.

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga